DEFAULT

Vetullkurora - Syzana Tahirsylaj - Baladë Nizamesh (Cassette, Album)

You Might Also Like
8 Comments
 • Kagataxe
  says:
  Analisti politik, Valon Syla duke komentuar debatin për Deçanin në Magazina Lokale në Klan Kosova ka thënë se kjo komunë që cilësohet si bastion i AAK-së mund të “dridhet”. “Hyrja e Zekë Sinanaj dhe e kandidatëve të tjerë në Deçan është një iniciativë ose dukuri e re .
 • Akilmaran
  says:
  Por për pasojë, Tahirsylaj paralajmëron të ketë edhe vërshime në disa vende, ku lumenjtë janë të degraduar. Nga dita e nesërme e deri në fillim të javës së ardhshme, sipas meteorologut Tahirsylaj do të ndërpriten edhe reshejt e borës, për të rinisur sërish në ditën e martë me intensitet të dobët.
 • Dam
  says:
  Meshkujt dhe femrat e shprehin dashurinë në mënyra të ndryshme. Pavarësisht meshkujve që janë tejet të ndjeshëm, kjo e vërtetë është thuajse universale.
 • Fauzil
  says:
  গাজীপুর প্রতিনিধি: গাজীপুরের শ্রীপুরের বরমী বাজারে.
 • Vunos
  says:
  Aug 15,  · वाराणसी के मुस्लिम इलाकों में सैकड़ों की संख्या में मुस्लिम युवकों ने तिरंगा यात्रा निकाल स्वतंत्रता .
 • Dairn
  says:
  Jo vetëm në ‘Si ta quaj këtë dashuri’, halla dhe babai i Kushit bëhen sërish bashkë , 14/01/
 • Duzahn
  says:
  O‘zbekiston yoshlar ittifoqi qoshidagi Imkoniyati cheklangan yoshlar va bolalar markazi tashabbusi bilan Toshkent shahrining bir nechta ko‘chalarida muhtoj insonlar uchun “Mehrli muzlatgichlar” astoydil xizmat qilib .
 • Zuluk
  says:
  1 Simbol Qëndrese Syzana Tahirsylaj 2 Baladë Nizamesh Syzana Tahirsylaj 3 Hymni I Flamurit Syzana Tahirsylaj 4 Zemra-zemrës Syzana Tahirsylaj 5 Lajm I Zi Syzana Tahirsylaj 6 Kamer Loshi Syzana Tahirsylaj 7 Kosovë Dardane Syzana Tahirsylaj 8 Gjeologës Syzana Tahirsylaj 9 Vetullkurora Syzana Tahirsylaj 10 Vaji I Motrës Syzana Tahirsylaj5/5(3).
Leave a Reply